PDA

Tam Sürüm Bilgini Göster : Pleksi ön Cam Imalati

LION
08.04.2007, 12:29 AM
Arkadaşlar ihtiyacı olan veya renkli ön pleksi cam yaptırmak isteyenler benimle irtibat kursun bizim sanayii sitesinde bu işi yapan iyi bir usta var,far-sinyal tamirleride yapıyor, ayrıca otomobillerin far-sinyal gibi parça tamir işlerinde yapıyor bilginize.

Rahmi
08.04.2007, 12:42 PM
Bu arkadaşa Mutlaka İhtiyacımız olacağa benziyor Hakkı abi. Bilgi için çok teşekkürler...

mtoprak
08.04.2007, 07:42 PM
Hakkı abi kaskın vizörünü bugün eve gelirgelmez araba boya pastası ile sildim ama çizik hafif kaldı. Polisaj ile çıkabilir demiştin. Bunu kime yaptırabiliriz?

Ayrıca motorun ön camı için bu arkadaşla görüşmek istiyorum. Olmazsa Cumartesi sizin servise uğrarım.

MURAT
08.04.2007, 11:00 PM
Hakkı abi kaskın vizörünü bugün eve gelirgelmez araba boya pastası ile sildim ama çizik hafif kaldı. Polisaj ile çıkabilir demiştin. Bunu kime yaptırabiliriz?

Ayrıca motorun ön camı için bu arkadaşla görüşmek istiyorum. Olmazsa Cumartesi sizin servise uğrarım.

Hakkı abı gel sen benı dinle orda ufak bir dukkan acalım Bostancı da bu işe çok ihtiyac var.. Ben de kaskın guneslıgıne film taktırmak istiyorum abi bu hafta ugramaya calısacagım

Selamlar

LION
09.04.2007, 12:07 AM
Teşekkürler Murat ama ben işimden memnunum.Zaten mevcut işim biliyorsun motosiklet tamirine çok yakın.Ben daha çok amatörce şu an uğraşıyorum,hem profesyonelce bu işe soyunursam,bu sefer dostluk ilişkilerine helal gelsin istemem.Ben sitenin yapabildiğim kadar teknik konularına yardımcı olmaya ve ekonomik çözümler üretmeye çalışıyorum.

vedatkaya
09.04.2007, 09:41 AM
abi bana 2006 honda 600 RR için ön sinyaller lazım..
yan grenajlara yapışıkk olan modelden yaparmıyız veya bulunurmu bi bilgi lütfen..

Tanzer
09.04.2007, 01:32 PM
Hakkı abi,
Desteğin için teşekkürler. Bizim motorların ön camını hafif yükseltmek ufak bir aparat yaptırsak nasıl olur. Ön cam üzerine yaklaşık 5-6 cm yüksekliğinde ikinci bir parça takılıyor ve rüzgarı ciddi anlamda kesiyor. Mototal da 50 Euro ya satılıyormuş ama şu anda stoklarında yokmuş. Parçayı takmak için orjinal cam deliniyormuş. Onun yerine biraz yüksek bir cam yaptırsak daha iyi olabilir. Touring camın fiyatı 170 Euro ve şeklinde çok tipsiz duruyor. Senin arkadaşın bu işlerde bize fazlaca yardımcı olabilir sanki. Ayrıca münferit işler yaptırmaktansa isteyenler için topluca yapılırsa daha derli toplu olabilir. Mahsuru yoksa kontak bilgilerini yayınlayabilirmisin.

yavuz
10.04.2007, 02:07 PM
benim öncamda baya bir eski yenisini almak icab ediyor sanırım böyle bir usta bizim işimize çok yarayacak.

LION
11.04.2007, 10:52 PM
Arkadaşlar pleksi ön cam imalatı yapan ustanin tlf.nu şu an yanımda yok ,beni ziyaret ederseniz hem bir çay içeriz hemde beraber gider sizi tanıştırırım,nasıl bir imalat istiyorsanız yapar.